Hakkımda

Çanakkale’nin Çan ilçesinde doğdum.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü mezunuyum.

Eylül 2011 – Haziran 2013 tarihleri arasında Detaysoft şirketinde Web Consultant olarak çalıştım.

Ağustos 2014 tarihinden beri Redif Digital Agency şirketinde Software Developer olarak çalışıyorum.

Çalıştığım Bazı Projeler

1) Atomic 3.0 (Detaysoft 2011-2013)

Masaüstü ve Web tabanlı çeşitli modülleri hazırladım. Özellikle iş süreçleri (TODO) konusunda çalıştım. İş oluşturma, proje oluşturma ve projeye iş bağlama, gerekli yetkilendirmeleri yapma, iş üzerinde roller verme, iş üzerinde toplam süre gün verme gibi iş süreçlerinin yönetilmesi üzerinde çalıştım.  SAP sistemleri tabanlı olarak tutulan Issue ve Aktivite listelerinin .Net tarafında karşılanarak ayrıştırılıp listelenmesi üzerinde çalıştım. Kullanıcı listeleri ve ağaç yapısı şeklinde organizasyon listelerinin hazırlanması ve yönetilmesini yaptım. Web tabanlı lokasyon listesinin hazırlanması ve yönetilmesini hazırladım.

2) Türkiye Finans Katılım Bankası Hızlı Nokta Ürünü İnternet Sitesi (Redif Digital Agency – 2014)

Bankanın yeni ürünü için hazırlanan hizlinokta.com.tr internet sitesinin back-end kodlamasını ve site yönetimi için admin panelini hazırladım.

3) Castrol Titanyum Lig Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2014) Birinci Versiyon

Castrol servisleri için hazırlanan titanyumlig.com internet sitesinin Back End kodlanması ve güncel raporların hazırlanması ile mailing yönetiminin yapılması işlemlerini gerçekleştirdim.

4) Alfa Kimya Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2014)

Alfa Kimya için hazırlanan alfakimyaas.com internet sitesinin ‘Back End’ kodlanması ve Admin panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

5) Hestia Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2014)

Hestia için hazırlanan hestialiyiz.com internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

6) Castrol Türkiye Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2014-2015-2016-2017-2018-2019)

Castrol Türkiye internet sitesinin yönetimi desteğini veriyorum.

7) BP Türkiye Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2014-2015-2016-2017-2018-2019)

BP Türkiye internet sitesinin yönetimi desteğini veriyorum.

8)Castrol Casbian Hub Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2015)

Castrol şirket için brandings yönetimi için hazırlanan internet sitesinin back-end kodlanması ve admin panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim. Site içerisinde dil entegrasyonları, kullanıcı yetki yönetimi, brandings süreç yönetimi, karşılıklı dosya gönderim ve yönetim modulü gibi bütün yazılım tarafını yaptım.

9) Tunteks Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2015)

Tunteks için hazırlanan tunteks.com internet sitesinin back-end kodlanması ve admin panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim. Site içerisinde dil entegrasyonları, akıllı url yönetim sistemi gibi işler yapıldı.

10) Adım Adım Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2015)

Adım Adım için hazırlanan adimadim.org internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

11) Castrol Service Point Dost Eli Kart Uygulaması (Redif Digital Agency – 2015)

Castrol için hazırlanan castrolservicepoint.com internet sitesinin Dost Eli Kart modülünün back-end kodlanması, yönetim panelinin hazırlanması ve düzenli raporlarının hazırlanıp ilgili birimlere iletilmesi işlemlerini gerçekleştirdim.

12) Saygı Hastanesi Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2015)

Saygı hastanesi için hazırlanan saygihastanesi.com.tr internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

13) Sunstream Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2015)

Sunstream için hazırlanan sunstream.com.tr internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

14) Stajyer Akademi Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2015)

Stajyer Akademi için hazırlanan stajyerakademi.com internet sitesinin back-end kodlanması, cms yönetim panelinin hazırlanması, SMF (Simple Machines) forum sistemi ile entegrasyonunun yapılması, ALMS uzaktan eğitim sistemi ile entegrasyonunun yapılması ve PayU ödeme sisteminin siteye entegrasyonunun yapılması gibi bütün yazılım işlerini gerçekleştirdim.

15) Castrol Service Point Tulum Talep Sanal Pos Entegrasyonu (Redif Digital Agency – 2015)

Castrol için hazırlanan castrolservicepoint.com internet sitesinin Tulum Talep modülünün güncellenmesi ve yeni sanal pos entegrasyonunun yapılmasını gerçekleştirdim.

16) Alkhair Portföy Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2015)

Alkhair Portfoy için hazırlanan alkhairportfoy.com.tr internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

17) Likit İzolasyon Web Sitesi (Freelance – 2015)

Likit İzolasyon için hazırlanan likitizolasyon.com internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

18) Castrol Titanyum Lig Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2016) İkinci Versiyon

Castrol servisleri için hazırlanan titanyumlig.com internet sitesinin yeni versiyonunun back-end kodlanması ve güncel raporların hazırlanması ile mailing yönetiminin yapılması işlemlerini gerçekleştirdim.

19) Balıkesir Kariyer Akademi Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2016)

Balıkesir Kariyer Akademi için hazırlanan balka.gov.tr internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

20) Castrol Yol Arkadaşım Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2016)

Castrol için hazırlanan castrolyolarkadasim.com internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

21) Club Tuana Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2016)

Club Tuana için hazırlanan clubtuana.com.tr internet sitesinin dil entegrasyonunu yaptım.

22) Özyılmaz Makina Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2016)

Özyılmaz Makina için hazırlanan ozyilmazmak.com.tr internet sitesinin back-end kodlanması, cms yönetim panelinin hazırlanması ve dil entegrasyonunu yaptım.

23) The Team SEATisfaction Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2016)

Seat ve Castrol için hazırlanan SEATisfaction internet sitesinin back-end kodlanması ve güncel raporların hazırlanması ile mailing yönetiminin yapılması işlemlerini gerçekleştirdim.

24) Pina Havuz Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2016)

Tekimsan için hazırlanan pinahavuz.com internet sitesinin back-end kodlanması, cms yönetim panelinin hazırlanması, dil entegrasyonu ve akıllı url entegrasyonunu yaptım.

25) Antyapı Kurumsal Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2017)

Antyapı için hazırlanan antyapi.com.tr internet sitesinin back-end kodlanması, cms yönetim panelinin hazırlanması, dil entegrasyonu ve akıllı url entegrasyonunu yaptım.

26) Decovita Kurumsal Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2017)

Decovita için hazırlanan decovita.com.tr internet sitesinin back-end kodlanması, cms yönetim panelinin hazırlanması, akıllı url entegrasyonu ve çeşitli raporlama modüllerini yaptım.

27) Artı Troy Kurumsal Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2017)

Artı Troy için hazırlanan arti.net.tr internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

28) Dekon İnşaat Kurumsal Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2017)

Dekon İnşaat için hazırlanan dekoninsaat.com.tr internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

29) Makro İnşaat Kurumsal Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2017)

Makro İnşaat için hazırlanan makroinsaat.com internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

30) Castrol Smarturk Sitesi Güncelleme ve Yönetim Desteği (Redif Digital Agency – 2017-2018)

Castrol içinde kullanılan daha önce hazırlanmış olan smart724.net internet sitesinin güncellenmesi ve yönetilmesi desteğini veriyorum.

31) Castrol Service Point Web Sitesi (Redif Digital Agency – 2017)

Castrol Service Point noktalarının kullanması için hazırlanan castrolservicepoint.com internet sitesini sıfırdan tekrar hazırladık. Web sitesi, dosteli kart modülü ve online satın alma modülünün back-end kodlanması ve yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

32) Plato Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi (Redif Digital Agency – 2017)

Plato AVM için hazırlanan platoavm.com  internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

33) Türkiye İç Denetim Enstitüsü İnternet Sitesi (Redif Digital Agency – 2017)

Türkiye İç Denetim Enstitüsü için hazırlanan tide.org.tr internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim. Yazılım ve Modül geliştirme desteği veriyorum.

34) BP Taşıtmatik İnternet Sitesi (Redif Digital Agency – 2018)

BP için hazırlanan tasitmatik.com internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

35) ÜÇGE İnternet Sitesi (Redif Digital Agency – 2018)

ÜÇGE için hazırlanan ucge.com internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

36) Castrol Filozof İnternet Sitesi (Redif Digital Agency – 2018)

Castrol için hazırlanan castrolfilozof.com internet sitesinin back-end kodlanmasını gerçekleştirdim.

37) Algün İnşaat Kurumsal İnternet Sitesi (Redif Digital Agency – 2018)

Algün İnşaat için hazırlanan alguninsaat.com internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

38) İsko Plastik Kurumsal İnternet Sitesi (Redif Digital Agency – 2018)

İsko Plastik için hazırlanan iskoplastik.com.tr internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

39) Deri Sarayı Kurumsal İnternet Sitesi (Redif Digital Agency – 2018)

Deri Sarayı için hazırlanan derisarayi.com internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

40) Baskı Devre Kurumsal İnternet Sitesi (Redif Digital Agency – 2019)

Baskı Devre için hazırlanan baskidevre.com.tr internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

41) Türk Eğitim Vakfı Hukukçunun Eğitimi İnternet Sitesi (Redif Digital Agency – 2019)

Türk Eğitim Vakfı için hazırlanan hukukcununegitimi.com internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

42) Türk Eğitim Vakfı Bağış Sitesi (Redif Digital Agency – 2019)

Türk Eğitim Vakfı için hazırlanan bagis.tev.org.tr internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

43) Castrol ile Sanatın Ötesinde İnternet Sitesi (Redif Digital Agency – 2019)

Castrol için hazırlanan castrolsanatinotesinde.com internet sitesinin back-end kodlanmasını yaptım.

44) Castrol Original İnternet Sitesi (Redif Digital Agency – 2019)

Castrol Global için hazırlanan original.castrol.com internet sitesinin back-end kodlanmasını yaptım.

45) Castrol Intranet Mobil Uygulama Back-End Api Yazılması (Redif Digital Agency – 2019)

Castrol tarafından intranet olarak kullanılan mobil uygulamanın back-end api servisini yazdım.

46) Decovita İnternet Sitesi – Yeni Versiyon (Redif Digital Agency – 2019)

Decovita için hazırlanan decovita.com.tr yeni internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.

47) Decovita USA İnternet Sitesi (Redif Digital Agency – 2019)

Decovita USA için hazırlanan, Türkiye sitesinden uyarladığımız decovitausa.com internet sitesinin back-end kodlanması ve cms yönetim panelinin hazırlanmasını gerçekleştirdim.